מועדון Jeanneau

מועדון בעלי ספינות Jeanneau בישראל, הוקם על ידי צוות תלתנית בשנת 2006, על מנת לתת מענה לבעלי היאכטות שנרכשו מתלתנית. מענה זה מתחיל בשירות ובמספנה של תלתנית בצרפת, ממשיך בשירות ועזרה ליאכטות שמפליגות בעולם ובים התיכון בפרט, וממשיך ב”בית פתוח” וקשר רצוף עם בעלי הספינות כאשר הם בארץ.
כחבר מועדון אתה מוזמן ליצור עמנו קשר ולקבל ייעוץ בנושאים טכניים הקשורים לתחזוקת הספינה, יעוץ לגבי מסלולי שייט, טיפים משייטים חברים, ואינפורמציה טכנית ייחודית לכלי השייט מתוצרת Jeanneau.

 

קישורים חשובים:

מועדון Jeanneau העולמי - jeanneau.tripod.com
מידע טכני לתחזוקת דגמי Jeanneau השונים - www.jeanneauamerica.com
אתר בעלי Jeanneau העולמי - www.jeanneau-owners2.com

שירות אחראיות וקשר עם בעלי הספינות הם העיקר עבורנו. אנו מעריכים את ערכו של רכושך, זמנך יקר וספינתך היא הפרנסה וגם האהבה שלנו, ולכן נשמח מאד לעמוד בקשר עם כל בעלי הספינות, מכל תוצר וסוג, ולהציע את מגוון יכולותינו והידע המצטבר של צוות תלתנית לטובת התחזוקה והשיפור של כלי השייט שלך.

 

Warranty, After sales and Service issues are very important to us and we appreciate that your purchase does not end when you take delivery of your boat. We encourage boat owners to keep us informed of their need and boat information and our staff will be available for any service or upgrade needed.